Skip Navigation

BEZPIECZEŃSTWO

Powerizer jest absolutnie bezpieczny, jednakże musimy oświadczyć, że ZAVA Group nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek ewentualne obrażenia wynikające z użycia sprzętu.
Zalecamy używanie elementów ochronnych oraz zastrzegamy, że aby móc posługiwać się urządzeniem należy być w dobrej kondycji fizycznej.

Pamiętaj! Używając Powerizer ZAWSZE zakładaj niezbędne ochraniacze oraz kask. Właściwe używanie urządzenia, jest absolutnie bezpieczne. Przed założeniem Powerizer, należy wykonać niezbędne ćwiczenia rozgrzewające i rozciągające. Używanie Powerizer nie jest równoznaczne z umiejętnością i możliwością wykonywania ewolucji akrobatycznych o bardzo wysokim stopniu trudności (salta, szpagaty etc.). Wykonywanie zaawansowanych "trików" na Powerizer wymaga od użytkownika bardzo dobrej kondycji i sprawności fizycznej oraz niezbędnych umiejętności akrobatycznych.
Osoba używająca Powerizer (albo jej opiekun) w całości bierze na siebie odpowiedzialność skutków, jakie może spowodować jego używanie. Dzieci powinny użytać Powerizer zawsze pod opieką osoby dorosłej. ZAVA Group nie ponosi odpowiedzialności za skutki używania Powerizer.